Psycholog w UK – dlaczego może być potrzebny?

Psycholog w UK – dlaczego może być potrzebny?

Po więcej szczegółów o psychoterapii UK zajrzyj na http://tinyurl.com/yyqxdpwo

Po przystąpieniu naszego kraju do Unii Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy z chęcią zaczęli wyjeżdżać do Wielkiej Brytanii. Dzisiaj powodu Brexitu fala emigracyjna właściwie zanikła, jednak ciągle nie brakuje ludzi skorych do pracy bądź rozpoczęcia studiów właśnie w UK. Nierzadko jednak emigracja do Wielkiej Brytanii może wywoływać ogrom utrapień, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez pomocy profesjonalisty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – kiedy powinno się się do niego zgłosić?

Przebywanie na Wyspach oraz związane z tym odseparowanie od rodziny, a także zatrudnienie na terenie obcego kraju, generują bardzo dużo komplikacji, którym niezwykle trudno jest sprostać. Rozstanie z bliskimi nierzadko wywołuje ogromny stres. Ponadto w wielu wypadkach pojawiają się też trudności ze znalezieniem pracy czy integracją z nowymi współpracownikami. Nieznajomość języka, która do tej pory jest na porządku dziennym, sprawia, iż bardzo szybko ma miejsce odizolowanie się od znajomych z pracy. A stąd już tylko mały krok do poważnych zaburzeń nastroju czy zwiększenia liczby odruchów agresywnych. Zachowania tego rodzaju wyjątkowo trudno jest poskromić samodzielnie. W związku z tym nie należy bać się korzystania z pomocy profesjonalisty. Sesja z psychologiem okazuje się być najkorzystniejszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega wizyta?

Każda rozmowa z psychologiem odbywa się w komfortowej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba bać się, że historie opowiedziane podczas rozmowy zostaną przekazane dalej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej ma prawo jedynie sąd. Przed psychologiem nie trzeba skrywać kłopotów i niedoskonałości – jego rolą jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Psycholog uczy, jak uporać się ze stresującymi zdarzeniami, jak również pomaga nazywać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Konsultacja odbywa się w języku polskim, co sprawia, że odbywa się sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba, która zgłasza się z kłopotami nie musi bowiem martwić się tym, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama dobrze zrozumie to, co radzi jej specjalista.

Nasza siedziba:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339