Jak wibroterapia wpływa na organizm? O urządzeniach marki Vitberg

Jak wibroterapia wpływa na organizm? O urządzeniach marki Vitberg

Vitberg. Więcej informacji na portal.abczdrowie.pl

Czym jest wibroterapia i jaki ma wpływ na organizm człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych dolegliwości? Czy jest możliwość zakupu urządzenia do terapii wibracjami dla prywatnego użytku? Odpowiedzi znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, polegająca na stymulacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez stosowny przyrząd bodźca mechanicznego. Na działanie terapii wibracyjnej można wystawić całe ciało lub skupić się na jednej jego części. Stosowanie wibroterapii zalecają fizjoterapeuci, rehabilitanci i lekarze medycyny sportowej.

Terapia wibracjami podnosi sprawność organizmu na różny sposób: usprawnia krążenie limfatyczne, poprawia perystaltykę jelit, wspomaga leczenie dolegliwości urologicznych, jak również może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc odchudzanie. Drgania przyrządów do wibroterapii uspokajają i łagodzą stres, usprawniają krążenie w kończynach dolnych, ułatwiają relaksację pacjenta, a także wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystywane jest w profilaktyce objawów zawału serca oraz miażdżycy.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – zestaw do wibroterapii rodzimej produkcji

Zainteresowanie wibroterapią rośnie z każdym rokiem, jednakże pacjenci chcą używać przyrządów do wibroterapii także prywatnie, w zaciszu swojego domu. Dla nich właśnie skierowana jest propozycja polskiej firmy Vitberg, produkującej Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg daje możliwość sprawdzenia swoich urządzeń w sieci poradni, rozsianych na terenie kraju.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]