Badania psychologiczne i psychotechniczne kierowców, operatorów

Badania psychologiczne i psychotechniczne kierowców, operatorów

Pracownia psychologiczna PSYCHE z Bielska-Białej trudni się organizowaniem psychotestów oraz badań kierowców. Gabinet znajduje się przy ul. Filomatów 10 (obok przedsiębiorstwa BIELKON, przecznica ul. Karpackiej).

Pracownia Badań Psychologicznych PSYCHE – co robimy?

Naszymi klientami są kierowcy pojazdów samochodowych, operatorzy: maszyn, wózków widłowych, suwnic, koparek, ładowarek, wciągarek, walców i odmiennych maszyn. Oferta naszych usług dotyczy m.in. testów kierowców po kolizji. Oprócz tego jest również skierowana do tych, którzy przekroczyli dozwoloną liczbę punktów karnych. Wykonujemy także:

  • testy psychologiczne,
  • testy okresowe,
  • badania operatorów przeróżnych maszyn,
  • testy pracowników,
  • testy wysokościowe
  • badania psychotechniczne

Rozumiemy, iż są Państwo zapracowani, przez to dostosowujemy się do Państwa możliwości. Testy przeprowadzamy zarówno w godzinach porannych, jak i wieczornych. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą. Dokładny wykaz usług zamieszczony jest w zakładce „zakres usług” na naszej stronie internetowej.

Prosimy o zabranie ze sobą następujących dokumentów: dowód tożsamości oraz skierowanie do badania. Zapraszamy na sumienne wykonane oraz spokojnie przeprowadzone psychotesty.

Nasza siedziba:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała

Mob.: 608 315 680
E-mail: [email protected]