Jakie kufry na motor

Jakie kufry na motor

Dowiedz się, gdzie zamówić kufry Givi, wejdź na www.motoakcesoria.com.pl/.

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś amatorem dalekich eskapad motocyklowych, czy na motorze dojeżdżasz do pracy – prawdopodobnie notorycznie musisz przewieźć jakikolwiek bagaż, a jak pewnie wiesz, nie zawsze jest to przyjemne. Niektóre przedmioty z powodzeniem przetransportujesz w plecaku, ale nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w największym stopniu praktycznych i bezpiecznych sposobów na transport bagażu będzie kufer na motor. Jednak który kufer na motocykl zakupić?

Kufry motocyklowe – typy / Kufry na motocykl – rodzaje / Kufry do motocykla – odmiany / Typy kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motor centralny to taki kufer, jaki jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne tudzież instaluje się po jego lewej i prawej stronie.
Oba warianty kufrów mają swoje pozytywy. Kufry centralne są o wiele bardziej pojemne oraz stabilne, a na dodatek – po zamontowaniu na nie odpowiedniej nakładki – mogą służyć jako oparcie, co poprawia komfort jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, możesz je kupić pojedynczo bądź też od razu w zestawie. Są niesłychanie zróżnicowane, wskutek tego zanim dokona się kupna, należałoby zapoznać się ze szczegółowymi opisami pojedynczych produktów – i zakupić taki kufer, który najodpowiedniej odpowiada naszym wymaganiom.

Kufry na motor marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać pomiędzy centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz jednocześnie oba warianty, a to pozwoli Tobie przewieźć jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując ostatecznego wyboru kufra na motocykl, zwróć szczególną uwagę nie jedynie na cechy produktu, jednakowoż również na jego markę. My polecamy w szczególności markę GIVI, jaka na kolosalne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz perfekcyjny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe i funkcjonalne – a to najważniejsze.

Nasza siedziba:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]