Zalety kolczyków z bursztynem

Zalety kolczyków z bursztynem

Sprawdź, gdzie zamówić kolczyki z bursztynem, wejdź na www.bizutik.pl/kolczyki-z-bursztynem

Bursztyn jest stawiany wśród najstarszych używanych przez jubilerów surowców. Pomimo biegu czasu, wciąż jest chętnie wybierany przez klientów szukających uniwersalnej biżuterii. Warto też wspomnieć o kosztach jego zakupu – mimo że kiedyś był bardzo drogi, obecnie na naszyjniki oraz kolczyki z bursztynem może zdecydować się każdy klient. Ze względu na popularność podobnej biżuterii powinniśmy powiedzieć kilka słów o tym, jak dbać o bursztyn, by posłużył jak najdłużej oraz o tym, w jakim miejscach należy nabyć kolczyki z bursztynem.

Dłuższe życie kolczyków z bursztynem

Bursztyn to stosunkowo miękki materiał i łatwo go zarysować. Z tego względu kolczyki z bursztynem powinniśmy myć delikatną ścierką – na przykład irchą. Pod żadnym pozorem nie stosujmy także środków myjących – potrafią one uszkodzić ten kamień. Zdecydowanie lepiej sprawdzi się normalna woda, przy dużych zabrudzeniach z odrobiną mydła. Ważne jest również to, gdzie trzymamy naszyjniki lub kolczyki z bursztynem. Unikajmy zwykłych pojemników, zastępując je pojemnikami wyłożonymi od wewnątrz delikatną dzianiną.

Kolczyki z bursztynem – w jakich miejscach nabyć?

Do niedawna najlepszym rozwiązaniem dla zamierzających nabyć pierścionki z bursztynem okazywała się pomoc złotnika. Dziś można poradzić sobie z tym o wiele łatwiej niż przed laty – zwyczajnie logując się do sieci. Na e-sklepy warto postawić także z drugiego powodu – są bowiem znacznie wygodniejsze. W sieci możemy również przejrzeć katalogi wielu sklepów a potem wybrać te kolczyki z bursztynem, jakie szczególnie się nam spodobają.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]