Wisiorki srebrne

Wisiorki srebrne

Chcesz kupić srebrne wisiorki? Sprawdź www.bizutik.pl

Moc wisiorków

Posiadanie unikalnej biżuterii docenia chyba każda kobieta. Niezależnie jaka to okazja przyjemnie jest mieć odznaczający się element biżuterii. Najlepiej oczywiście by było to coś innego za każdym razem. Niestety luksus nabywania takiej ilości biżuterii nie każdej z nas jest dostępna. Tym lepszym rozwiązaniem jest kupowanie wisiorków. Wisiorki to niedrogi sposób by zawsze mieć na sobie coś innego.

Łańcuszki do wisiorków

W zależności od tego na jaką długość łańcuszka się zdecydujesz wisiorek może leżeć blisko przy szyi, albo nisko na dekolcie. Wpływa to oczywiście na to, jak biżuteria wygląda w całości.

Uwagę warto zwrócić również na szerokość wybieranego łańcuszka i tworzywo, z którego go zrobiono. Zdecydować się można na łańcuszek ze srebra, albo też złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności naszej biżuterii może dodać wymyślny kształt samego wisiorka. Spotyka się je w formach klasycznych (koła, łezki, rąbu itd.), ale również imitujące zwierzęta, przypominające przedmioty codziennego użytku, a nawet z postaciami z bajek.

Szeroki wybór jest także jeśli mówimy materiale z którego są wykonane wisiorki. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków ze słota, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]