Kupno biżuterii – bezpośrednio u jubilera czy przez internet?

Kupno biżuterii – bezpośrednio u jubilera czy przez internet?

Tutaj znajdziesz pełną ofertę sklepu jubilerskiego Kraków.

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu i rozkwitem rynku, zmodyfikowaliśmy również nasze zwyczaje odnośnie robienia zakupów. Teraz bardzo chętnie korzystamy z opcji zakupów w sieci. I chociaż w internecie można wyszukać prawie wszystko, wciąż jest mnóstwo rzeczy, które zaleca się kupować w sklepach stacjonarnych. Biżuteria jest jedną z nich.

Plusy odwiedzin u jubilera

Zakup złotego pierścionka, wisiorka czy broszki łączy się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Tym samym, by być pewnym, iż biżuteria spełni wszystkie nasze oczekiwania, najlepiej obejrzeć ją osobiście u jubilera. Jest kilka przesłanek, które przemawiają za tym rozwiązaniem. W czasie wizyty w sklepie jubilerskim, w szczególności gdy zamierzamy nabyć obrączki ślubne albo pierścionek, możemy przymierzyć biżuterię oraz sprawdzić jak „na żywo” będzie się ona prezentować na naszym palcu. Jeśli z kolei wybierzemy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale okaże się on za ciasny albo zbyt luźny, jubiler na nasze życzenie dopasuje go do stosownego wymiaru lub sporządzi nowy. Kolejnym plusem kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z rzetelnej porady złotnika. Pokażeon, które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą cerą, pomoże nam dopasować stosowny kruszec, wskaże popularne trendy we wzornictwie, a klientom szukającym biżuterii na prezent doradzi, co teraz daje się na ślub, chrzest czy imieniny.

Sklep jubilerski – reperacja zniszczonej biżuterii i jej grawerowanie

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich dzieł złotniczych, ale również świadczą dodatkowe usługi. Renowacja zepsutej biżuterii jest najważniejszą z nich. Jeżeli rozerwał się nam naszyjnik bądź wypadł kamień z kolczyka, złotnik ekspresowo i umiejętnie naprawi go w swojej pracowni. Gdy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał większy rozmiar palca, jubiler zmieni obwód takiego sygnetu. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje też na pierścionku czy wisiorku podziękowania, datę, gratulacje czy też inny znaczący dla nas cytat. Natomiast jeżeli pragniemy obdarować kogoś wyjątkowym upominkiem, ewentualnie mamy swój pomysł na pierścionek bądź zawieszkę, możemy zlecić jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeżeli w domu mamy zniszczoną czy też niepotrzebną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup złota.

Nasza siedziba:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]