Kolczyki serca – niezastąpiony dodatek do rozmaitych stylizacji

Kolczyki serca – niezastąpiony dodatek do rozmaitych stylizacji

Co trzeba wiedzieć o kolczyki srebrne serduszka?

Kolczyki serca są jednym z najchętniej kupowanych rodzajów biżuterii dziecięcej i damskiej – pasują na każdą okazję, świetnie podkreślają urodę, są także perfekcyjnym pomysłem na prezent. Jakie typy kolczyków znajdziemy w sprzedaży? Z jakich surowców z reguły są wykonane kolczyki serduszka?

Kolczyki serca – dla dzieci i dorosłych

Wzór serca jest częstokroć wykorzystywany w jubilerstwie. Jest on punktem wyjścia do wytwarzania kolczyków zarówno dla pań, jak i dla dziewcząt. Kolczyki serca stanowią bardzo delikatny dodatek do wielu stylizacji. Występują zarówno w postaci sztyftów, jak i kolczyków wiszących. Pierwszy rodzaj kolczyków jest najczęściej wybierany na swobodne okazje – nakładamy je do pracy lub na co dzień. Kolczyki na sztyftach nie górują nad stylizacją, ale dyskretnie podkreślają naturalną urodę kobiety. Natomiast długie kolczyki serduszka mogą być użyte do pozornego wydłużenia szyi oraz wyszczuplenia oblicza. Tego typu kolczyki pasują na okazjonalne wyjścia, wesela bądź romantyczne kolacje i doskonale łączą się one z szykownymi sukienkami. Natomiast dzieci mogą założyć kolczyki serca zarówno na Pierwszą Komunię świętą, jak i do szkoły.

Kolczyki serca – perfekcyjny prezent dla ukochanej kobiety

W sprzedaży można kupić kolczyki serca wykonane ze srebra i złota. Modne są także kolczyki pozłacane – niedrogie, a przy tym wyglądają niezwykle efektownie. Tak sztyfty, jak i modele wiszące mogą być przystrojone kamieniami szlachetnymi, przykładowo cyrkoniami, które podkreślą urodę właścicielki. W sklepach nabędziemy kolczyki serduszka w kolorze błękitnym czy szafirowym, a także modele pokryte emalią. Biżuterię z motywem serca można ofiarować w prezencie ukochanej osobie, między innymi na Dzień Babci, złote gody oraz z mnóstwa innych okazji. Wręczone kochanej osobie – dziewczynie, matce czy też żonie, kolczyki serca będą wiecznie przypominać o istniejącej między wami więzi, szacunku i miłości.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]