Jakie srebrne kolczyki wybrać?

Jakie srebrne kolczyki wybrać?

Potrzebujesz kolczyków srebrnych? Odwiedź ten adres

Jednymi z najczęściej nabywanych przez panie dodatków są zdecydowanie srebrne kolczyki. Są idealne na każdą okazję – wyjątkowo uroczystą i mniej formalną. Przekonajmy się co powoduje, że są tak popularne, a także w jakich miejscach możemy je kupić.

Srebrne kolczyki – najmodniejsze rodzaje

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozlicznych kształtach. Najbardziej na czasie są lekkie wkręty, które sprawdzą się na różne wydarzenia, są dyskretne, jak również wytworne. Równie popularne są wiszące akcesoria, które wspaniale podkreślają sylwetkę. Mogą być okraszone kosztownymi kryształkami albo zupełnie gładkie. Elementy zrobione ze srebra nie wywołują uczuleń uszu, co przeważnie ma miejsce w przypadku biżuterii z plastiku. Dobierając kolczyki sprawdźmy cechy probiercze oraz technikę ich wykończenia – najbardziej gustowne wyprodukowano techniką oksydowania.

Wyczyść swoje srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki musimy dokładnie oczyszczać i systematycznie eliminować śniedź, żeby zawsze prezentowały się jak nowe. Powinno się wycierać je co jakiś czas suchą gąbeczką wyprodukowaną z miłego w dotyku materiału, używać profesjonalne produkty pielęgnujące, a nieużywane kolczyki chować w szczelnych pudełkach. Nie polecamy natomiast babcinych metod pielęgnacji, typu pasta do zębów czy soda oczyszczona. Tego typu środki mocno niszczą delikatną fakturę metalu szlachetnego.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Ogromny wybór kolczyków znajdziemy bez wątpienia w e-sklepach, które oferują błyskawiczny dowóz do domu i kuszące wyprzedaże. Ponadto zakupy w internecie to nieprawdopodobna wygoda, którą na pewno docenią przede wszystkim zapracowane Polki.