Biżuteria z kryształkami Swarovskiego przyciąga od lat

biżuteria Swarovskiego, Swarovski biżuteria

Kryształy wyglądają naprawdę świetnie, ale nie wszyscy są w stanie sfinansować ich kupno. Na szczęście w salonach jubilerskich dostępne są także tańsze alternatywy dla tych kamieni. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się na pewno kryształki Swarovskiego. Historia ich produkcji sięga XIX wieku, gdy Daniel Swarovski wynalazł maszynę do szlifowania szkła kryształowego. Dziś biżuteria z kryształkami Swarovskiego znana jest na całym świecie. A kryształki stosowane są tak w pierścionkach, jak i telefonach komórkowych czy też na obuwiu.

Jak odróżnić biżuterię z kryształkami Swarovskiego?

Kryształki Swarovskiego to oszlifowane szkło kryształowe. Technologia ich produkcji jest owiana tajemnicą – wiadomo tylko, że wykorzystuje się w tym celu specjalne maszyny, a wszystko odbywa się w dużej temperaturze. Biżuteria z kryształkami Swarovskiego jest zdecydowanie lżejsza od prawdziwego kryształu. Wśród konkurencji odróżnia się przede wszystkim starannym szlifem – na początku przywodzi na myśl prawdziwe minerały.

Różnorodność biżuterii z kryształkami Swarovskiego

Firma oferuje także inne produkty – sprzedaje kryształki wytwórcom elektroniki lub lamp. Warto też dodać, że Swarovski jest dostawcą akcesoriów optycznych i odblasków – między innymi tych, jakie stosowane są w polskich znakach drogowych. Jakkolwiek to biżuteria z kryształkami Swarovskiego – pierścionki, wisiorki oraz kolczyki – są flagowym i najbardziej dostępnym wyrobem tej firmy. Można je kupić w markowych sklepach , jak i w sklepach online, które posiadają niezaprzeczalnie szerszy ich wybór.