Filtr w Google za nienaturalne linki przychodzące

Filtr w Google za nienaturalne linki przychodzące

Najistotniejszą przyczyną, przez którą na naszą stronę internetową może zostać założony filtr Google, są nienaturalne linki przychodzące. Czy jest szansa na uchronienie się od tych negatywnych kar?

Zaprzestań stosowania nienaturalnych linków przychodzących

Nienaturalne linki przychodzące to implikowanie nadmiernej ilości odsyłaczy kierujących internautów na naszą witrynę internetową. Łamią one reguły rzetelnego pozycjonowania wypracowane przez firmę Google, gdyż manipulują miejscem adresu w wyszukiwarce. Przeważnie nienaturalne linki przychodzące pojawiają się w postaci artykułów marketingowych najeżonych sztucznymi frazami. Występuje również proces kupowania linków, co skutkuje nałożeniem bana. Strona jest zbanowana filtrem w Google za nienaturalne linki, kiedy nierzetelne metody zostaną odkryte, a to łączy się z gwałtownym obniżeniem jej lokalizacji w przeglądarce, czsem aż o 50 stron.

Jaka firma rozwiąże problem nienaturalnych linków przychodzących

Zwróćmy uwagę na to, że kiedy na stronę zostanie założony filtr w Google za nienaturalne linki, jesteśmy w stanie ubiegać się o przywrócenie prawidłowej pozycji w wyszukiwarce internetowej. Proces ten jest jednak bardzo pracochłonny i nie zapewnia pełnego powodzenia. Wyślijmy zapytanie do specjalistycznej firmy SEO, jeśli chcemy zwiększyć prawdopodobieństwo szybkiego zdjęcia filtrów. Fachowcy błyskawicznie ustalą rzeczywistą przyczynę i rozprawią się z nienaturalnymi linkami. Pamiętajmy, że zarówno samo pozycjonowanie, jak i usuwanie filtrów od Google należy zlecać wyłącznie renomowanym podmiotom.