Kto może wziąć udział w górskich wyprawach?

Kto może wziąć udział w górskich wyprawach?

Górskie wyprawy - sprawdź informacje o ofercie na https://www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Lubisz kop adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś aktywnym turystą, który docenia świetnie opracowane i bezpieczne wycieczki w towarzystwie wykwalifikowanych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 szczeble trudności

Organizujemy wyprawy, które prowadzą na pasma górskie nieomal każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do entuzjastów górskiej turystyki, tak firm, jak i klientów indywidualnych, którzy kochają dynamiczny wypoczynek i posiadają umiarkowane doświadczenie w analogicznych wycieczkach. By uczestniczyć w wyprawie nieodzowna jest wysoka sprawność fizyczna, a także zadowalający stan zdrowia. Organizowane przez nas wyprawy w góry dzielimy na 3 warianty o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające i bardzo wymagające. Poziom umiarkowany to propozycja dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w ekspedycjach na szczyty gór powyżej 4000 m n.p.m. Bardzo wysokim poziomem trudności cechują się trasy bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej i szerokich umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają niezapomniane doznania. Umożliwiają jednocześnie wcielenie w życie marzeń i sprawdzenie się w niecodziennych okolicznościach. Exploruj.pl korzysta z wykwalifikowanych przewodników oraz liderów znających naturę górskiego krajobrazu, ale też entuzjastycznie dzielących się posiadaną wiedzą z uczestnikami wyprawy. Potrafią oni również zmniejszyć ewentualne zagrożenie w skomplikowanych przypadkach. Firma oferuje wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Himalaje oraz Andy.

Nasza siedziba:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]