Szkoła rysunku – przygotuj się do egzaminów na ASP

Szkoła rysunku – przygotuj się do egzaminów na ASP

Jeszcze nigdy nie znalazłeś tak wartościowej oferty lekcji rysunku!

Rysowaniem można wyrazić siebie i zarobić na życie, niemniej jednak nawet osoby, które nie wiążą z nim swojej przyszłości zawodowej, mogą czerpać z niego duże korzyści. Wykazano wszak, że nawet nieprofesjonalne rysowanie ma pozytywny oddziaływanie na nasze emocje oraz stan psychiczny. Pomaga się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach, jest także ważnym elementem wychowania. Wielorakie korzyści płynące z rysowania powodują, że spory odsetek ludzi postanawia podnieść swoje plastyczne kwalifikacje. Taką sposobność dają nam lekcje rysunku prowadzone przez zawodowych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono odbiorców, do których adresowana jest oferta nauki rysunku, jest naprawdę szerokie. Niektóre zajęcia przygotowywane są z myślą o dzieciach, dla których są sposobnością do kształtowania umiejętności manualnych, wyobraźni oraz wrażliwości. Wiele osób rozpoczynających lekcje rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów wstępnych na ASP – dotyczy to w szczególności takich miast jak Poznań, Kraków, Gdańsk czy Warszawa. Nie brak również kursów kierowanych do początkujących – tych, którzy po prostu lubią rysować i chcieliby robić to jeszcze lepiej, w pełni wykorzystując swoje możliwości.

Czego nauczy nas szkoła rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje dopasowane do potrzeb odbiorców o różnorodnych zainteresowaniach artystycznych. Mnóstwo czasu przeznacza się na rysunek – to zdecydowanie najpopularniejszy rodzaj plastycznej aktywności. Tylko niewiele mniejszą popularnością cieszą się lekcje malarstwa. Nauka rysunku i malarstwo to oczywiście nie jedyne kursy, na jakie możemy się zdecydować. Dobre szkoły oferują również naukę rysunku architektonicznego oraz digital painting (czyli malarstwa cyfrowego).

Nasza siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]