Kurs rysunku dla dzieci i przyszłych studentów ASP

Kurs rysunku dla dzieci i przyszłych studentów ASP

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o kursie rysunku? Świetnie trafiłeś! Skieruj się tutaj.

Uwielbiasz rysować i chciałbyś opanować nowe umiejętności? A może kończysz liceum i Twoim marzeniem jest dostać się egzamin na Wydział Sztuki na ASP? Zgłoś się na kompleksowy kurs rysunku, który pozwoli Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na indeks wybranej uczelni w Polsce lub za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze efekty i przyjazną atmosferę nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej w każdy dzień pracowni, jak również konsultacji online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał dla pasjonatów, którzy chcą realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak malarstwo albo grafika. Na kursy tego typu zapisują się również osoby zainteresowane projektowaniem wnętrz, digital designem czy wzornictwem przemysłowym. Znakomitym pomysłem na spędzenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku obejmuje także rysunek dla młodzieży 13-16, digital painting, kurs przygotowujący na ASP oraz kurs rysunku architektonicznego. Każdy odkryje warsztaty stosowne do swoich potrzeb.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto w nim uczestniczyć?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może chciałbyś zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co bez wątpienia zaowocuje za kilka lat. Kursy prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a kompetentni pedagodzy nie tylko służą radą, ale także inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku!

Nasza siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]