Kurs modelowania w Blender 3D – czego można się nauczyć?

Kurs modelowania w Blender 3D – czego można się nauczyć?

Jesteś zainteresowany aktualną ofertą kursu Blender? Nie zwlekaj! Wejdź na domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/.

Świat grafiki nieustająco się przekształca i coraz częściej twórcy porzucają dotychczasowe metody na rzecz kreowania swoich dzieł wyłącznie cyfrowo. Komputery dają artystom nie tylko swobodę sporządzania dzieł 2D, ale także modelowania obiektów 3D. Zainicjowanie przygody z modelowaniem 3D nie generuje już ogromnych kosztów – każdy może bowiem zainstalować program Blender, który daje wiele możliwości tworzenia animacji i trójwymiarowych obrazów, a który równocześnie jest całkiem darmowy.

Nauka modelowania 3D na własną rękę bywa frustrująca

Korzystanie z każdej aplikacji można opanować samemu, jednakże proces ten ciągnie się wówczas dłużej i często jest dość frustrujący. Właśnie dlatego partycypacja w kursie modelowania 3D będzie przede wszystkim pomocne osobom, które niedawno poznali Blender. Rozpoczynanie pracy z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami czy dodawanie rozmaitych tekstur i efektów świetlnych na modelowany obiekt przebiegnie szybciej, jeżeli odbywać się będzie pod okiem doświadczonego nauczyciela. Instruktor na bieżąco dokonuje korekty modeli wykonywanych przez uczestnika kursu wskazując elementy, które wymagają dopracowania oraz proponując ku temu stosowne rozwiązania. Jak w przypadku każdego kursu najlepiej, aby był on prowadzony w jak najmniej licznych zespołach, co da instruktorowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla profesjonalistów a także hobbystów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest dzisiaj zdolnością poszukiwaną i docenianą zwłaszcza w branży projektowej, gier wideo i filmowej. Opanowanie programu Blender 3D daje zatem masę perspektyw zawodowych. W trakcie kursu można stworzyć pierwsze profesjonalne dzieła, które potem można śmiało dodać do swojego portfolio. Nie znaczy to natomiast, iż kursy modelowania 3D kierowane są tylko do osób, które pragną pracować zawodowo m.in. w animacji i wiążą z tym swoją karierę zawodową. Duża liczba uczestników takich warsztatów to po prostu artyści oraz hobbyści chcący spróbować nowych form ekspresji czy też rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności.

Nasza siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]