Kurs języka angielskiego

Kurs języka angielskiego

Najważniejszy język w Europie – angielski

Biorąc pod uwagę fakt, że język angielski przydatny jest niemal wszędzie (przy kontaktach handlowych, w turystyce, polityce, a także w codziennej egzystencji), można stwierdzić, że stał się on bez wątpienia najistotniejszym z języków europejskich. Owa przydatność znajomości tego języka powoduje otwieranie się coraz to nowszych szkół językowych.

Nauka angielskiego w domu

Angielskiego jest dość łatwo uczyć się w domu, ze względu na to, że materiały dydaktyczne są szeroko dostępne. Każda księgarnia oferuje podręczniki do tego języka, a także literaturę angielską w oryginalnej wersji językowej. Anglojęzyczna jest również większość współczesnej muzyki a także filmów. Język angielski nas otacza nawet jeśli mieszkamy w Polsce, warto więc wykorzystać każdą okazję, by się z nim osłuchać.

Szkoły językowe, w których można uczyć się języka angielskiego

Możliwość wyboru spośród kilku rodzajów kursów języka udostępnia swoim kursantom każda ze szkół językowych. Kurs DIRECT English jest jedną udostępnianych możliwości do wyboru.

DIRECT English to jeden z najnowszych sposób na błyskawiczne przyswajanie wiedzy językowej. Opiera się na Metodzie Bezpośredniej, w czym nieco przypomina mocno rozpowszechnioną na naszym rynku Metodę Callana.

Kolejną opcją jest program GENERAL ENGLISH – prowadzony metodą komunikatywną. Stworzony jest dla uczniów pragnących rozwinąć ogólną, praktyczną umiejętność używania języka, pozwalającą na rozmowę w międzynarodowym środowisku. Dla większej efektywności zajęcia są powierzane zazwyczaj 2 lektorów: Polakowi oraz native speakerowi.

Popularnym rozwiązaniem są też konwersacje, czyli nauka poprzez rozmawianie w po angielsku.

Obie te wersje, a także konwersacje z języka angielskiego oferuje szkoła Archer School. Pełna oferta dostępna jest na witrynie www www.archerschool.pl.