Interesuje Cię digital painting? Zapisz się na kurs

Interesuje Cię digital painting? Zapisz się na kurs

Jeśli ciekawi Cię korzystna oferta kursu digital paintingu, skieruj się na domin-krakow.pl/kurs-digital-painting-photoshop/

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która obecnie zdobywa coraz na popularności i jest szeroko używana m.in. w reklamie, filmie i grach komputerowych. Pragniesz rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowego, dzięki którym będziesz obrabiać zdjęcia w Photoshopie, jak również rozwijać koncept wyimaginowanych światów i tworzyć bajkowe postaci. Lekcje obejmują też kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – program

Kurs digital painting odbywa się w małych grupach, najwyżej 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, a w ich trakcie uczniowie poznają działanie programów graficznych, podstawy anatomii i proporcji człowieka oraz malarstwa, dowiadują się, jak korzystać z warstw i masek, odwzorować światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik jak np. matte painting i photobashing pozwalają na osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac w każdej chwili służą fachową poradą, wykonują korekty i pomagają uczestnikom kursu tworzyć najpiękniejsze rysunki cyfrowe.

Do kogo kierowany jest kurs digital painting?

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o hobbystach, pragnących doskonalić posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na studia na Akademiach Sztuk Pięknych oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z filmem, animacją, grami komputerowymi i reklamą.

Nasza siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]