Kancelaria prawna w Krakowie

Kancelaria prawna w Krakowie

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn ulokowana jest przy Rondzie Mogilskim – w samym centrum Krakowa. Takie położenie sprawia, że na spotkanie z prawnikiem można łatwo dotrzeć z każdej dzielnicy Krakowa, jak również pozostałych miejscowości z województwa małopolskiego oraz śląskiego. Klientami Kancelarii są zarówno osoby indywidualne, jak i właściciele firm i spółek.

Kancelaria prawna w Krakowie

Krakowską Kancelarię reprezentuje dwóch wspólników: adwokat Paweł Czarniak i radca prawny Tomasz Baszczyn, merytoryczną pomocą służy także aplikant radcowski Izabella Polańska. Specjalizacją Pawła Czarniaka są głównie postępowania z zakresu prawa cywilnego oraz prawa ochrony konsumentów. Natomiast Tomasz Baszczyn oferuje pomoc prawną zwłaszcza w obszarze zawieranych przez przedsiębiorców umów, a także prowadzenia sporów z instytucjami ubezpieczeniowymi i finansowymi.

Kancelaria prawna Baszczyn Czarniak w Krakowie – klienci

Do klientów Kancelarii należą najczęściej osoby, które posiadają polisolokaty lub kredyty we frankach. Są to też przedsiębiorcy, którym Kancelaria Baszczyn Czarniak oferuje stałą i wszechstronną obsługę prawną. Kancelaria Czarniak Baszczyn ma szerokie doświadczenie również w reprezentowaniu konsumentów i indywidualnych inwestorów w sporach z bankami, instytucjami finansowymi oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi. Wśród kancelarii z Krakowa ta wyróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. Na terenie Małopolski mało jest osób, które mają kilkuletnie doświadczenie w pomocy prawnej frankowiczom oraz w sprawach o odzyskanie polisolokat. W sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, a także odwalutowania lub unieważnienia kredytu w CHF, Kancelaria Czarniak Baszczyn posiada ponad 4-letnie doświadczenie, natomiast w postępowaniach związanych z polisolokatami – 5 lat doświadczenia.