Kancelaria prawna – odszkodowania za wypadki komunikacyjne

Kancelaria prawna – odszkodowania za wypadki komunikacyjne

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. dysponuje wyjątkowo rozbudowanym działem dochodzenia odszkodowań. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za wypadki komunikacyjne, za nieudane wakacje czy zagubiony bagaż lub za szkodę będącą skutkiem czynów niedozwolonych, takich jak pobicie i błędy medyczne. Przykłady tego typu zdarzeń można bez problemu wymieniać, ale ważne jest to, że zawsze w przypadku zaistnienia szkody jesteśmy przygotowani do zapewnienia pomocy prawnej.

Odszkodowania za błędy lekarskie i wypadki komunikacyjne

Na co dzień podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w różnego typu sprawach. Mamy doświadczenie w odszkodowaniach wynikłych z wypadków zarówno komunikacyjnych, jak i innych, takich jak upadek na uszkodzonej powierzchni. Nierzadko prowadzimy także sprawy wynikłe ze strat zaistniałych w trakcie wyjazdów wakacyjnych, związanych m.in. z niezgodnością wykupionej oferty z faktycznymi warunkami panującymi w hotelu lub kiedy bezprawnie nie wpuszczono nas na pokład samolotu. O naszą pomoc zwracają się także osoby poszkodowane na skutek błędów medycznych, takich jak podanie nieprawidłowych leków, powikłania przy operacji lub porodzie czy leczenie przez stomatologa wbrew zasadom sztuki lekarskiej.

Rola kancelarii prawnej w sprawach o odszkodowanie

Podczas prowadzenia spraw o odszkodowanie mierzymy się z traumatycznymi doświadczeniami naszych Klientów, jak niepełnosprawność spowodowana przez niekompetentnego lekarza, wypadek samochodowy, w skutek którego bliska im osoba poniosła śmierć czy pobicie. Zawsze wiąże się to również z długotrwałą traumą, z jaką zgłaszają się do nas poszkodowani Klienci. Naszą rolą jest ocena stanu faktycznego, a następnie na jego podstawie oszacowanie jakich kwot może domagać się poszkodowany. Brak jest w tej kwestii jednoznacznych wytycznych, jednakże nasze doświadczenie umożliwia nam udzielenie Klientom informacji, która ułatwia im podjęcie decyzji co do dalszego toku sprawy.