Producent okien drewnianych – nowoczesne techniki

producent okien drewnianych

Ekologiczne okna drewniane są niebywale wytworne i odporne na uszkodzenia. Pasują do każdej budowli – od zabytkowych domów po współczesne wnętrza. Z jakich komponentów producent okien drewnianych wytwarza swoje wyroby i dlaczego są one często zamawiane w Polsce?

Producent okien drewnianych – okna wyjątkowo efektownie

Okna drewniane charakteryzują się obecnie niskim współczynnikiem strat ciepła, ponieważ wytwarzane są z użyciem zaawansowanych technologii. Producenci okien drewnianych świetnie je zabezpieczają, a pielęgnowanie jest bezproblemowe. Okna drewniane prezentują się wyjątkowo efektownie, mają opływowe ramy, eleganckie rączki. Mogą być wyprodukowane zarówno z drewna polskiego – na przykład modrzewia, jak i typów egzotycznych (meranti). Organiczne materiały w połączeniu z awangardowymi technikami sprawiają, że okna drewniane są tak popularne nad Wisłą.

Producent okien drewnianych – polskie i egzotyczne gatunki

Producent okien drewnianych przeważnie gwarantuje system szyb niskoemisyjnych, zapewnia bezproblemowe zamykanie oraz komfort. Organiczne drewno posłuży przez wiele lat, ponieważ można poddawać je swobodnej obróbce. Oczywiście producent okien drewnianych tworzy również piękne drzwi, idealne do starodawnych budynków lub współczesnych nieruchomości. Drewno jako komponent nietoksyczny jest całkowicie bezpieczne dla środowiska, zdaje egzamin przy odnawianiu zabytków. Remontując wnętrze warto zatem zainwestować w wysokogatunkowe, solidne i piękne surowce drewniane.

Nasza siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]