Co daje wynajem szalunków?

Co daje wynajem szalunków?

Dowiedz się więcej o ofercie wypożyczalni szalunków na abcszalunki.pl/wynajem/

Szalowanie to jedna z najczęściej stosowanych w budownictwie technologii. Na czym polega? Szalunek to swego rodzaju forma, którą wypełnia się cementem – zazwyczaj przy wznoszeniu fundamentów. Szalunki bardzo często wykonywane są ze sklejki, ale można zaobserwować również konstrukcje zrobione z metalu, a niekiedy nawet tworzyw sztucznych. Pozostałymi niezbędnymi elementami szalunków są dźwigary i podpory, które umożliwiają osiągnięcie wymaganych efektów. Niestety z uwagi na duże koszty nie zawsze firmy remontowe mają własne szalunki. Gdy będą niezbędne, mogą bowiem zwyczajnie je wypożyczyć – szczególnie, iż wynajem szalunków to aktualnie bardzo popularna usługa.

W jakich sytuacjach postawić na wynajem szalunków?

Zakup własnych szalunków będzie trafionym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw często przyjmujących zlecenia na budowę fundamentów, gdyż jak już wspomnieliśmy, będą one w tym celu absolutnie potrzebne. Jeżeli z kolei wykonywanie fundamentów nie jest główną działalnością danej firmy, warto rozważyć atuty, które daje nam wynajem szalunków. Czemu dobrze go wybrać? Przede wszystkim z powodów ekonomicznych – wynajęcie szalunków kilka razy do roku okaże się bardziej korzystne niż ich zakup. Dobrze nadmienić również o funkcjonalności, gdyż trzymanie sporadycznie wykorzystywanych szalunków może powodować spore koszty.

Jaka firma zaoferuje wynajmem szalunków?

Kiedy postawimy na wynajem szalunków, powinniśmy dobrze zastanowić się nad tym, która firma nam je wypożyczy. Jak ją znaleźć? Najlepiej wybrać usługi ekipy specjalizującej się w sprzedaży sklejki dla ekip budowlanych – w ten sposób otrzymamy gwarancję tego, iż szalunki będą wytrzymałe oraz praktyczne. Naprawdę istotna okaże się też dbałość o korzystającego z usługi – w przypadku, kiedy coraz bliższy jest czas startu prac nie możemy zaakceptować spóźnienia. W razie wątpliwości dobrze z kolei skorzystać z internetu i dowiedzieć się, co o ofercie konkretnego przedsiębiorstwa myślą dotychczasowi klienci.

Nasza siedziba:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]