Biuro architektoniczne

Biuro architektoniczne

Szukasz pomocy specjalistów z biura architektonicznego Kraków? Dobrze trafiłeś! Sprawdź http://barteksitarski.pl.

Niewątpliwie chciałbyś, żeby w Twoim nowym gniazdku każdy szczegół był taki jak sobie wymarzyłeś. Powodzenie Twoich starań zależy zwłaszcza od tego, na który projekt domu się zdecydujesz. Dotarcie do najlepszych propozycji nie powinno jednak sprawić problemów – projekt może sporządzić pracownia architektoniczna albo, kiedy najważniejszy jest dla Ciebie termin, możesz zdecydować się na katalogowy szkic. Które rozwiązanie będzie bardziej opłacalne? Na które z nich się zdecydować?

Projekt z katalogu – zapłacisz mniej niż w biurze architektonicznym

W sieci bez trudu dotrzesz do tysięcy projektów domów. Są wśród nich propozycje dla klientów z niewielkimi oczekiwaniami i tych, którzy chcą kupić bardziej oryginalny projekt. Ich najważniejszą zaletą jest z pewnością cena – nieskomplikowane projekty kupimy jedynie za za trochę ponad 2000 zł. Oprócz tego jest to idealna opcja dla klientów, którzy chcieliby kupić dokument jak najprędzej – katalogowe projekty możemy mieć od ręki.

Projekt sporządzony w biurze architektonicznym

Usługi oferowane przez biuro architektoniczne okażą się doskonałe dla klientów, którzy zamierzają wznieść dom, który będzie wyróżniał się na tle pozostałych budynków. Wybierając takie wyjście zyskujemy gwarancję, że dokument spełni wszystkie nasze oczekiwania – przed jego sporządzeniem architekt dowie się, jakie szczegóły są jest dla nas najistotniejsze.

Ceny w biurze architektonicznym

Projekt wykonany przez biuro architektoniczne będzie jednak znacznie bardziej kosztowny niż katalogowy – osoby, które go wybiorą powinni liczyć się z kosztami rzędu 200 PLN za m2.

Nasza siedziba:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]