Tabliczki informacyjne w urzędach i nie tylko

Tabliczki informacyjne w urzędach i nie tylko

Szukasz tabliczek informacyjnych? Skieruj się tu

Tabliczki informacyjne spełniają bardzo istotną funkcję na ulicach oraz w budynkach. Na co dzień możemy nie zwracać na nie uwagi, ale sprawiają one, że przestrzeń jest uporządkowana, a budynki są bezpieczniejsze. Zobaczmy więc w jakich miejscach możemy spotkać tabliczki informacyjne oraz jakie spełniają role.

Tabliczki informacyjne – służą bezpieczeństwu i komunikują o zagrożeniach

Najpopularniejsze tabliczki informacyjne to szczególnie te, które znakują nieruchomości – bloki, biurowce, przedszkola, przychodnie. Dzięki nim szybko znajdziemy właściwe miejsce. Trzeba jednak zauważyć, że tabliczki informacyjne nie są umieszczone wyłącznie na murach budynków, gdyż bardzo często możemy je również dostrzec wewnątrz. To bardzo duża grupa znaków, które najczęściej służą bezpieczeństwu i komunikują o zagrożeniach. Takie tabliczki usprawniają znalezienie właściwego biura lub osoby w wielkich kompleksach budynków – w urzędach w hallu znajdują się tabliczki z nazwami departamentów. Szukasz sekretarza czy wydziału komunikacji? Dzięki tabliczkom informacyjnym zrobisz to bez problemu. Równie istotne są tabliczki informacyjne zawierające nazwiska osób zatrudnionych, które znajdujące się przy wejściu do biura. Co ciekawe istnieje możliwość zmiany informacji na drzwiach, kiedy zmieni się obsada kadrowa.

Tabliczki informacyjne – mówią o istotnych telefonach alarmowych

Tabliczki informacyjne są wszakże wymagane przez odpowiednie ustawy, nie zapominajmy więc o ochronie zdrowia i życia pracowników. Pokazują drogi bezpieczeństwa, wyodrębniają pomieszczenia dla palących, komunikują o regułach reanimacji. Za brak tabliczek informacyjnych grozi mandat, są też fachowcy do spraw BHP, którzy są wyznaczeni do ich zakładania. Tabliczki informacyjne tworzone są z solidnych komponentów (np. aluminium), niektóre rodzaje świecą w ciemności i są łatwe w montażu.

Nasza siedziba:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]