Skrzynka teletechniczna – rodzaje i zastosowanie

Skrzynka teletechniczna – rodzaje i zastosowanie

Chcesz zamówić skrzynkę telekomunikacyjną? Sprawdź http://tinyurl.com/n8u4nnw.

Skrzynki telekomunikacyjne muszą sprostać wielu wymaganiom i być bardzo funkcjonalne. Na rynku wyróżniamy wiele ich rodzajów, których struktura musi być przygotowana na każdą ewentualność. Jak dzielimy skrzynki telekomunikacyjne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – otwory wentylacyjne

Skrzynka telekomunikacyjna musi być skonstruowana z solidnego metalu i mieć stosowne wycięcia, które spełniają rolę wentylacyjną oraz przepuszczają sygnał bezprzewodowy. W sprzedaży wyróżniamy kilka najważniejszych modeli skrzynek telekomunikacyjnych. Niezwykle popularny model to skrzynka teletechniczna zlokalizowana na otwartej przestrzeni, która musi wytrzymać ingerencje zwierząt oraz urazy mechaniczne. Inna ważna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której zlokalizowane są przewody telekomunikacyjne – na przykład skrętki koncentryczne oraz niezbędne przyłącza urządzeń – modemy TVK, rozgałęźniki. Poszczególne urządzenia można zamontować na rzepy lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – ochrona przed dostępem osób trzecich

Kluczowym elementem jest też ochrona przed dostępem osób trzecich do środka szafki. Specjalne zamki znakomicie spełniają swoją funkcję. Bezpieczeństwo jest niesamowicie ważne w przypadku na dzieci. Nie można zapominać również o uporządkowaniu przewodów – do tego celu montuje się dedykowane komory. W sprzedaży znajdziemy wiele modeli szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, co sprawia, że bez problemu dopasujemy je do indywidualnych potrzeb.

Nasza siedziba:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]