Polski dystrybutor precyzyjnych silników elektrycznych DC i sterowników serwo

Polski dystrybutor precyzyjnych silników elektrycznych DC i sterowników serwo

Dowiedz się, gdzie zaopatrzyć się w silnik DC.

Coraz powszechniejsze użycie robotyki w wielu sferach przemysłu oraz automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych, wymusza sięgnięcie po odpowiednie rozwiązania z obszaru sterowania i układów napędowych. Rodzima firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując m.in. dokładne serwonapędy i sterowniki serwo od uznanych światowych producentów.

Ultra Robotics – produkty ELMO Motion Control i inne

Działająca od przeszło dekady na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni planetarnych i falowych, silników elektrycznych prądu stałego, a także motoreduktorów (AC, DC i BLDC) wytwarzanych z najwyższej klasy materiałów przez cenionych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, dostarczającej dokładne kompaktowe serwonapędy cechujące się rewelacyjną niezawodnością i żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie wykorzystuje się m.in. w produkcji robotów przemysłowych, obrabiarek czy układów służących do obsługi intralogistyki, a dzięki możliwości ich użycia w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich również w lotnictwie, kosmonautyce oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącą z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które znamionują się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością oraz wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy najmniejszych wymiarach. Z kolei jej napędy serwo z linii GOLD bardzo dobrze sprawdzają się w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wystawieniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje, szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od +70 do -40 °C, a także przy wysokiej wilgotności (nawet do 95%).

Polska firma Ultra Robotics oferuje również produkty Bodine Electric Company, Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp oraz Positec.

Nasza siedziba:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]